UYUŞMUŞ BİR NESLİN TÜRK MİLLETİNE VE TÜRK VATANINA FAYDASI...

UYUŞMUŞ BİR NESLİN TÜRK MİLLETİNE VE TÜRK VATANINA FAYDASI YOKTUR

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, uyuşturucu ile mücadele adına sosyal medya hesaplarından önemli bir video paylaşarak gençlere ve ailelerine önemli uyarılarda bulundu.

07 Şubat 2018 - 01:07 - Güncelleme: 07 Şubat 2018 - 16:20

Geçtiğimiz günlerde Afrin’e giderek Zeytin Dalı Harekatında Mehmetçiğe moral veren MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, uyuşturucu ile mücadele adına da önemli bir video paylaşarak gençlere ve ailelerine önemli uyarılarda bulundu.

UYUŞMUŞ BİR NESLİN TÜRK MİLLETİNE VE TÜRK VATANINA FAYDASI YOKTUR
Uyuşturucu ile mücadelenin önemini vurgulayan Başkan Suat Yılmaz “Uyuşturucu ile mücadele terörle etmek mücadele kadar kutsaldır. Bildiğiniz üzere uyuşturucudan elde edilen paralar çeşitli terör örgütlerinin finans kaynağıdır.Gençlerimizi uyaralım, özellikle gençlerimize tavsiye edelim, uyuşturucudan ve uyuşturucu satıcılarından uzak dursunlar. Ailelerimiz çocuklarına sahip çıksın. Uyuşmuş bir neslin Türk Milletine ve Türk Vatanına faydası yoktur” dedi.

DEVLETİNİ MİLLETİNİ SEVEN GENÇLER UYANIK OLMALIDIR
Uyuşturucu konusunda gençlerin uyanık olması gerektiğini belirten ve uyuşturucu ile mücadelede Esenler Emniyet Müdürlüğü’nü tebrik eden Başkan Suat Yılmaz ”Vatanına milletine bağlı, devletini milletini seven gençler uyanık olmalıdır, uyuşmamalıdır ve geleceğe izler bırakmak adına mücadele etmelidir. Bu vesile ile uyuşturucu ile büyük mücadele veren Emniyet  teşkilatımızı özellikle de Esenler Emniyet Müdürlüğümüzü şahsım ve partim adına canı gönülden tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun geleceğimize ve gençlerimize sahip çıkalım” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3410 Çocukla Dünya Rekoru Balıkesir’in
3410 Çocukla Dünya Rekoru Balıkesir’in
CANLI YAYINDA MÜJDEYİ VERDİ!
CANLI YAYINDA MÜJDEYİ VERDİ!