ESENLERLİ FENERBAHÇE KONGRE ÜYELERİ TAM KADRO KATILDI

ESENLERLİ FENERBAHÇE KONGRE ÜYELERİ TAM KADRO KATILDI

Fenerbahçe Spor Kulubü İstanbul-Fatih Şubesinin yapmış olduğu toplantıya Esenler Fenerbahçe Kongre Üyeleri tam kadro katıldı.

16 Şubat 2018 - 15:29 - Güncelleme: 17 Şubat 2018 - 15:35

Fenerbahçe Spor Kulubü İstanbul-Fatih Şubesi Başkanı Yahya Uğur ev sahipliğinde gerçekleşen, Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu’nun da katıldığı toplantıya Esenler Fenerbahçe Kongre Üyeleri tam kadro katıldı.

FENERBAHÇE’NİN GELECEĞİNİ KONUŞTUK
Toplantı ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Esenler Besnililer Dernek Başkanı aynı zaman Fenerbahçe Kongre Üyesi Mustafa Kuş” Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Bey’in başkanlığında toplantıda Fenerbahçe’nin geleceğini konuştuk ve fikir alışverişinde bulunduk. Gelecek dönemlerde Fenerbahçe’miz daha güçlü ve ligde daha önemli yerlerde olacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın. Fenerbahçe taraftarlarından ricam takımımıza desteklerini ve tribünleri doldurmayı ligin son maçına kadar sürdürsünler” dedi.

MADDİ MANEVİ OLARAK HER ZAMAN FENERBAHÇE’NİN YANINDAYIZ
Fenerbahçe Kongre Üyesi Mustafa Kuş “Gerek kongre üyeleri olsun gerek taraftarlar olsun Esenlerli Fenerbahçeliler olarak takımımızın her zaman yanındayız. Maddi manevi takımının yanında olamaya devam ederek Fenerbahçemize desteğimizi her zaman sürdüreceğiz” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3410 Çocukla Dünya Rekoru Balıkesir’in
3410 Çocukla Dünya Rekoru Balıkesir’in
CANLI YAYINDA MÜJDEYİ VERDİ!
CANLI YAYINDA MÜJDEYİ VERDİ!